71 328 83 85 (całą dobę)

723 03 03 03 (całą dobę)

Czy zakłady pogrzebowe działają przez całą dobę?

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest smutnym zaskoczeniem dla rodziny i może nastąpić o każdej porze dnia i nocy. Dlatego też coraz więcej zakładów pogrzebowych działa przez całą dobę. Jest to spore udogodnienie dla klientów, którzy zawsze mogą liczyć na fachowe wsparcie. Zakład i Dom Pogrzebowy Anubis działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, świadcząc usługi funeralne w pełnym zakresie.

Zamów usługi funeralne o każdej porze

Pracownicy całodobowego zakładu pogrzebowego Anubis zawsze są do dyspozycji klientów. Zapewniają wsparcie w zakresie przewozu zmarłych, można do nich zadzwonić również w celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji pogrzebowych. Nasze telefony działają całodobowe, więc zawsze można do nas zadzwonić, aby uzyskać wszelką pomoc w tych trudnych chwilach.

Po śmierci bliskiej osoby istnieje konieczność eksportacji z miejsca zgonu. Pracownicy naszego zakładu zajmą się tym bez względu na porę dnia czy nocy. Dodatkowo zapewniamy również przygotowanie ciała do pochówku.

Takie rozwiązanie to spore ułatwienie dla bliskich, dla których śmierć członka rodziny najczęściej stanowi zaskoczenie. I chociaż często przygotowujemy się na jej nadejście, szczególnie w przypadku osób starszych czy chorych, to jednak stojąc przed faktem dokonanym, zwykle nie wiemy, jak się zachować. Dodatkowo całej sytuacji towarzyszą spore emocje. Dlatego też możliwość skorzystania z całodobowego wsparcia profesjonalistów jest bardzo pomocne i doceniane przez naszych klientów.

Kiedy pierwsze kwestie związane z odbiorem i przygotowaniem ciała zmarłego zostaną załatwione, można przejść do organizacji pochówku. Również i w tym przypadku zapewniamy kompleksową pomoc. Zapewniamy organizację uroczystości pogrzebowych, kremację zwłok, transport zwłok z zagranicy. Wspieramy przy załatwianiu wszystkich kwestii formalnych związanych z organizacją pogrzebu. Oprócz tego można u nas zamówić podstawowe akcesoria, takie jak trumny lub urny, krzyże, wieńce, odzież.

Wszystkie usługi świadczone są profesjonalnie, a jednocześnie ze zrozumieniem i szacunkiem zarówno dla zmarłego, jak i jego bliskich pogrążonych w żałobie. Nasi pracownicy fachowo podchodzą do powierzonych im zadań, a dobre samopoczucie i zadowolenie klientów jest dla nas wartością najwyższą.