71 328 83 85 (całą dobę)

723 030 303 (całą dobę)

Koszty pogrzebu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość organizacji pogrzebu bezgotówkowego. Taka forma obsługi uroczystości dotyczy wszystkich rodzajów pochówków i służy wygodzie naszych Klientów. Ceny za pogrzeb dostosowujemy do indywidualnych potrzeb tak, aby każdy nasz klient – pomimo zetknięcia się ze śmiercią osoby bliskiej – wyszedł od nas zadowolony, spokojny o przebieg i jakość ceremonii.

Tak więc, przekraczając próg Zakładu Usług Pogrzebowych „Anubis” lub spotykając się z naszym przedstawicielem u Państwa w domu, nie potrzebujecie mieć Państwo przy sobie absolutnie żadnej odliczonej kwoty gotówki, pieniądze bowiem dla Zakładu Usług Pogrzebowych „Anubis” nie stanowią jakiejkolwiek bariery do zorganizowania i przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej Państwa Bliskich.

Zakład Usług Pogrzebowych „Anubis” prowadząc elastyczną formę swoich usług jest w stanie zorganizować i przeprowadzić ceremonię pogrzebową Najbliższych w kwocie objętej gwarancją wypłaty z ZUS (zasiłek pogrzebowy; obecnie wynosi 4 tysiące złotych), a wszelkie ewentualne dodatkowe koszty na które się Państwo zdecydujecie w celu bardziej wystawnej formy pogrzebu, będą regulowane dopiero po uroczystości. Przyjmujemy od naszych Klientów zarówno przelewy bankowe, karty kredytowe jak i gotówkę. Po uzgodnieniu z nami, istnieje też możliwość rozłożenia kwoty dopłaty na jak najdogodniejsze dla naszych Klientów raty, pozbawione ukrytych odsetek i innych opłat manipulacyjnych.