71 328 83 85 (całą dobę)

723 03 03 03 (całą dobę)

Koszty pogrzebu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość organizacji pogrzebu bezgotówkowego. Taka forma obsługi uroczystości dotyczy wszystkich rodzajów pochówków i służy wygodzie naszych Klientów. Ceny za pogrzeb dostosowujemy do indywidualnych potrzeb tak, aby każdy nasz klient – pomimo zetknięcia się ze śmiercią osoby bliskiej – wyszedł od nas zadowolony, spokojny o przebieg i jakość ceremonii.

Tak więc, przekraczając próg Zakładu Usług Pogrzebowych „Anubis” lub spotykając się z naszym przedstawicielem u Państwa w domu, nie potrzebujecie mieć Państwo przy sobie absolutnie żadnej odliczonej kwoty gotówki, pieniądze bowiem dla Zakładu Usług Pogrzebowych „Anubis” nie stanowią jakiejkolwiek bariery do zorganizowania i przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej Państwa Bliskich.

Zakład Usług Pogrzebowych „Anubis” prowadząc elastyczną formę swoich usług jest w stanie zorganizować i przeprowadzić ceremonię pogrzebową Najbliższych w kwocie objętej gwarancją wypłaty z ZUS (zasiłek pogrzebowy; obecnie wynosi 4 tysiące złotych), a wszelkie ewentualne dodatkowe koszty na które się Państwo zdecydujecie w celu bardziej wystawnej formy pogrzebu, będą regulowane dopiero po uroczystości. Przyjmujemy od naszych Klientów zarówno przelewy bankowe, karty kredytowe jak i gotówkę. Po uzgodnieniu z nami, istnieje też możliwość rozłożenia kwoty dopłaty na jak najdogodniejsze dla naszych Klientów raty, pozbawione ukrytych odsetek i innych opłat manipulacyjnych.