71 328 83 85 (całą dobę)

723 03 03 03 (całą dobę)

Transport

Nasz zakład pogrzebowy we Wrocławiu posiada flotę samochodową, przystosowaną do przewozu osób, które chcą wziąć udział w uroczystości pogrzebowej. Dysponujemy klimatyzowanymi samochodami typu VAN, przewożącymi jednorazowo do 6 pasażerów. W razie konieczności wynajmiemy większe busy lub autokary. Co oczywiste, posiadamy też flotę przystosowaną do konduktów pogrzebowych, jak i przeznaczoną do przewozu zwłok. To samochody przystosowane do transportu zwłok. Wszystkie nasze auta przechodzą regularny i rzetelny przegląd serwisowy oraz posiadają certyfikaty

Przewóz zmarłych w kraju i za granicą

Nasz zakres obowiązków obejmuje między innymi transport zmarłych na miejsce pochówku. W tym celu posługujemy się specjalistycznymi karawanami, powszechnie stosowanymi w branży funeralnej.

Kompleksowa obsługa pogrzebu obejmuje nie tylko transport na terenie Polski, ale również przewóz zwłok z zagranicy, kremacje czy ekshumacje na terenie kraju i poza nim. Organizujemy uroczystości pogrzebowe dla najbliższych przyjaciół oraz rodziny.

Zajmujemy się również sprzedażą trumien, urn i innych niezbędnych akcesoriów funeralnych.

Pragniemy nadmienić, że wszystkie nasze działania przebiegają w zgodzie z obowiązującym prawem oraz zwyczajami.

Międzynarodowy transport zwłok

Świadczymy usługi pogrzebowe z zakresu krajowego przewozu zwłok. Posiadamy również doświadczenie w organizowaniu transportu zmarłych z zagranicy, w tym m. in. z Anglii, Niemiec, Hiszpanii i Ukrainy.

W zakresie naszej działalności mieści załatwianie wszelkiego rodzaju pozwoleń SANEPID-u oraz Urzędu Miasta, które są wymagane przy transporcie Zmarłego.

Podejmujemy się każdego zlecenia bez względu na problemy z nim związane, mając zawsze na uwadze obowiązujące przepisy prawne.