71 328 83 85 (całą dobę)

723 03 03 03 (całą dobę)

Firma Anubis – o nas

Zakład Usług Pogrzebowych Anubis z Wrocławia powstał w 2005 roku i od tego czasu świadczy kompleksowe usługi funeralne.

Najistotniejszym elementem, kwintesencją naszej firmy są oczywiście jej pracownicy. To od nich, okazanego przez nich zrozumienia i taktu, profesjonalizmu, z jakim podchodzą do powierzonych im zadań, zależy samopoczucie i zadowolenie naszych klientów, które jest dla nas wartością najwyższą.

W fachowy sposób zajmiemy się organizacją pogrzebów wszystkich wyznań i obrządków, ceremonii świeckich i kremacji.

Wysoka jakość usług pogrzebowych

I choć stosujemy powszechnie znane i sprawdzone procedury, choć posiadamy doskonałe rozeznanie w obowiązujących konwencjach, to nigdy nie działamy w sposób schematyczny. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dostosowując nasze doświadczenie, wiedzę i ofertę do potrzeb konkretnego klienta. Pomagamy w realizacji wszystkich, związanych z uroczystościami pogrzebowymi, obowiązków – służąc fachową radą i pomocą, emocjonalnym i formalnym wsparciem.

Najistotniejszym i najbardziej niewdzięcznym, związanym z organizacją pochówku, elementem są formalności pogrzebowe, kontakty z właściwymi instytucjami i prywatnymi firmami, regulacja licznych zobowiązań. Nasza firma podejmie się wszystkich związanych z tą sferą działań. Doskonała znajomość aktualnych przepisów i sposobów działania to najlepsza gwarancja szybkości i skuteczności wszystkich naszych starań.

Kompleksowa obsługa pogrzebów

Nasi pracownicy stworzą komfortowe warunki współpracy – jeśli nie będziesz mógł pojawić się w siedzibie naszej firmy, odwiedzą Cię w domu. Oferujemy transport zmarłych na miejsce pochówku – posiadamy specjalistyczne autokarawany oraz sprzęt stosowany w branży funeralnej.

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa pogrzebu obejmuje przygotowanie ciała, przewóz zwłok w kraju i z zagranicy, kremacje, organizację uroczystości pogrzebowych dla najbliższych przyjaciół i rodziny, ekshumacje na terenie Polski i za granicą.

Wszystkie podejmowane przez nas działania przebiegają w zgodzie z obowiązującymi zwyczajami, przepisami i prawem – polskim i zagranicznym. Oferujemy liczne utensylia funeralne. Zajmujemy się sprzedażą trumien i urn. Posiadamy  przystosowane do przewozu zmarłych samochody. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia transportu zwłok odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami państwowymi.

Rodzinie i Bliskim pogrążonym w smutku
Składamy wyrazy szczerego współczucia.

świeca