71 328 83 85 (całą dobę)

723 03 03 03 (całą dobę)

Zakład i dom pogrzebowy Anubis

Już od kilkunastu lat zajmujemy sie kompleksową organizacją pogrzebów we Wrocławiu i okolicach.  Działamy zgodnie z życzeniami i preferencjami naszych Klientów. Jesteśmy z nimi w tych trudnych chwilach, pomagając w uporaniu się z wszelkimi formalnościami związanymi z organizacją pochówku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą kameralną kaplicę. Czuwanie przy zmarłym przed   pogrzebem tradycyjnym jak również pożegnanie przed kremacją jest często dla bliskich najlepszym sposobem na ukojenie smutku po stracie ukochanej osoby. To jednocześnie najlepszy sposób na jej godne pożegnanie – w atmosferze zadumy i spokoju.  Podejmujemy sie organizacji zarówno pożegnań katolickich i innych obrządków, jak i uroczystości świeckich, dbając o ich odpowiednią oprawę i dostosowując się do życzeń Klientów.

Warto nam zaufać!

Do wszystkich osób, które szukają u nas wsparcia, podchodzimy z taką samą empatią, taktem i zaangażowaniem. Jesteśmy tu dla Państwa, udzielając wszechstronnego wsparcia na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Nasz zespół doświadczonych i życzliwych pracowników gwarantuje pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy również w stanie spełnić również Państwa nietypowe prośby.

W takiej chwili dobrze zdać się na pomoc profesjonalistów z domu pogrzebowego Anubis.